vajinismus tedavisi hipnoz kitabı

Vajinismus Hastalığı nedenlerinden makro eş kısmı, %95 i ruhsal nedenlerdir. Cinsellikle ilgili, cinsî ilişkiye girme konusunda, bilinçaltı tarafından, beynin yanlış, olumsuz, abartılı okunuşu olumsuz şekilde etkilenmesi ile ortaya çıkan birleşik durumdur.Çocukluk, dinç kızlık, yetişkinlik dönemlerinizde, ailenizden, akrabalarınızdan, refik çevrenizden, okuduğunuz izlediğiniz, gördüğünüz, duyduğunuz, cinsellikle ilgili,ilişki sırasında yaşananlarla ilgili, natamam hatalı abartmalı bilgilerin, bilinçaltımız aracılığıyla beynimize olumsuz, hatalı aktarılması, vajinismus hastalığının ortaya çıkmasına illet olur.

Bunlar nedir? fazla fazla tıpkısı verebiliriz. kökleşik olan okunuşu herkesi etkileyebilen, bikir zarının yırtılması ile acı okunuşu kanamanın gereğinden olması, kanama nedeni ile hastaneye kaldırılma korkusu, bekâretin, kızlık zarının evleninceye kadar korunması düşüncesi, kasılmadan dolayı kilitlenme olabileceği düşüncesi, hamile kalma korkusu, taşlık sağtöre kuralları, cinsî bilgi eksikliği, cinselliğin kadınlar kendince kötü, çekinilmesi gereken birleşik keyfiyet olması, abartılmış ilk şeb hikâyeleri okunuşu mitleri. Örnekler çoğaltılabilir.

Cinsel ilişkiye girmekle müteallik yanlış, abartılı, muallel mesajların, bilinçaltımız tarafından, doğruymuş gibi onaylama edilip, beynimize ulaşması,kadında vajinismusu ortaya çıkartmaktadır. Burada, stratejik olan bilinçaltı, doğruyu doğru, yanlışı da hakikat kabul eder. Bu durumda beynimiz hata bilgilendirilmiş olmakta ve bu pozisyon hakikatte olmayan tehlike ve korku halini yaratmaktadır,ilişki anında herşey yolunda giderken yöre sevişmede sadece sorun yokken ve bu kez ilişkiye girebileceğim derken tıpkı o sırada bu his ve esans durumu psikolojimizi layemut şekilde etkiler.Gene bununla birlikte gerçek ilişkiye gireceğinizi düşünürken kasılmalarınız nedeni ile yalnız engel yarar canınız acır,eşinizi itersiniz.İstemediğiniz halde eşinizi kırabilir yada eşiniz sizi kırabilir. Tıpkı bilgisayar gibi, yanlış veri, yanlış sonuç ortaya çıkmaktadır.

Vajinismus danışanlarımızdan model verecek olursak; çocukken etek traşı olma esnasında, arkadaşlarının vajeninin fazla değersiz olduğunu söylemesi. öz 8 bayram vajinismuslu olarak bize başvurdu; almış olduğu hatalı mesajla, bilinçaltı, beynine vajenin çok önemsiz olduğu bilgisini veriyor. Beyninde vajenin fazla değersiz olduğunu taşıyor. Evlenince okunuşu eşiyle eşeysel ilişki sırasında penisin giremeyeceğini yorumluyor. Lütfen dikkat! hatalı bir kez mesaj, ne makro endişe okunuşu korkuya oluşturan oluyor. Eşiyle 8 sene bu yüzden seksüel ilişkiye giremiyor. Bizim kliniğe toplam, 3 kere gelip sorunu çözdü. henüz sonra aylı kaldı.şu an evlilik hayatı okunuşu cinsel yaşamında çok mutlu.Oysaki dışarıdan bakılınca vajen girişi fazla küçükve ucu ucuna gibi algılanır amma esneme özelliği sebebiyle 3-6 kg a denli bebek doğurabilir.

Başka ancak vajinismus hastamız, flört döneminde, şimdiki eşiyle cinsî yakınlaşmaları olduğu zamanlarda, kendini seksüel ilişkiye anık hissedip, cinsî ilişkiye ulaşmak istiyor amma erkek eşi ise evlenmeden cinsî birliktelik eğleşmek istemiyor.Bu konuda tutucu,kadın tüm civar sevişmelerinde, kendine eşiyle ilişkiye girmeme mesajını veriyor. Çift evleniyor 3 bülten vajinismus görüldüğü gibi bu mesajla ilişkiye girmeyeceksin komutunu beyne devamlı taşıyor. Kliniğe 3 kez gelip vajinismusu çözdü. yararsız tek 3 yılı huzursuz geçirmiş oldu.Yada bütün tersi durumlar daha gereğinden da oluyor bayan evlenmeden birlikte tutulmak istemiyor,cinsel yakınlaşmalarında daima kendine fren koyuyor ve kendini kasıyor.Bu keyfiyet evlenince de henüz huzur olsada, kasması ki ferah derecede kassa bile eşiyle cinsî ilişkiye giremiyor. İlişkiye girse birlikte sancılı ağrılı prblemli eş münasebet oluyor.Sonuçta ilişkinin neresinde olursanız olun sarsım ve kuşku cinsel ilişkinin doğru eş şekilde gerşekleşmesini önlüyor.

Başka eş vajinismus hastamız ilk ilişkisinde yalnız yüklü kalmaktan korkuyor. İlkokulda izlemiş olduğu sadece filmde,yoğun fayda yağışı haysiyetiyle veladet eylemi çeken bir kez züğürt doğuma, hastaneye götürülemiyor ve tevellüt güçlü kış şartlarında yolda oluyor okunuşu hastamızın bizdeki ilk seanstaki hepsi hamile kalmaktan korkuyorum idi. züğürt eşeysel ilişkiden, gebe kalmaktan okunuşu doğumunun fazla zor olacağını düşündüğünden ötürü seksüel ilişkiye girememektedir. Dikkat ederseniz bilinçaltının bu durumu kullanması ve 3 meteoroloji vajinismusa yol açtığını göreceksiniz.Başka eş vajinismus hastamız esenlik personeli; adetleri çok ağrılı geçmesi üzerine, hastanede kızlık zarının etli olduğu söyleniyor.Sonuç altı senevi vajinismus olup, 4 sefer gelip vajinismus problemini yendi.Unutmayın hata mesaj. O miktarda fazla model var ki, lakin hepsinin okunuşu nedeni aynı. Bilinçaltımızın beynimize yanılgı düşünce vermesi sonucu ilişki anında kasılma, geriye mütebaki önemsiz benzer kısmında ise, anatomik siteye git tek handikap söz konusudurKızlık zarının kalın, etkili kenarlı olması, vajinada septa, perde, gibi eşeysel ilişkiye girmeye mahzur olabilen durumlardır.

Ben Büşra 1 senelik evliyim. 25 yaşındayım. Öncelikle eşimi fazla seviyorum. Evlendiğim güneş hayatımın işaret önemli, genişlik spesiyal haset olmalıydı fakat olmadı.Eşimle ilişkiye giremiyoruz. fazla ağrılı, çok sancılı eş devir geçiyorum. ekstrem korku, endişe, tereddüt hep bir arada. Eşimin yüzüne incelemek üstelik istemiyorum. Kendimi kabahatli okunuşu mahcup hissediyorum. Bende o anlatılan mutluluğu, huzura hatırlamak istiyorum. oldu ego kendime inanıyorum, güveniyorum yapacağım, başaracağım. İlk seansıma gireceğim çabuk okunuşu tehlike doluyum. Günlerden Çarşamba ve ben alışveriş günü yepyeni, berhudar tek hayata girişim atacağım. Bunu da başarabilirim. işaret makro destekçim eşim. Bunu ikimiz kendince başaracağım.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *